• Неодамнешно
  • -15 %
120Pcs 2x3mm 3x4mm Факултативна 20cm Спречување на Синџир Нараквици со Hummer Затворач и Полнила DIY Накит Одлуки Наоди & Додатоци

120Pcs 2x3mm 3x4mm Факултативна 20cm Спречување на Синџир Нараквици со Hummer Затворач и Полнила DIY Накит Одлуки Наоди & Додатоци

DEN 1836.00
DEN 2159.52

Количината на стоката
Това е достапна

Манжетната линк база, манжетната линк ќорци, манжетната линк рамки, манжетната линк послужавник, манжетната линк наоди 6. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение. brooch pin база, brooch pin ќорци, brooch pin рамки, brooch pin послужавник, brooch безбедност pin, brooch грб, brooch наоди 7. pendant база, pendant ќорци, pendant рамки, pendant послужавник, pendant bails, pendant конектори, pendant наоди 2. глава игли, топката главата иглички, скок прстени, сплит клучните прстени, вртливата копче затворач, накит затворач, hummer затворач, кабелот clasps, кабелот завршува, кабелот затворач, кабелот капи, мушка капи, изолација, цевки конектори 9, синџири, синџири и синџири, синџири ѓердани, намалување на синџир, кабел синџири, топката синџири, extender синџири 10, мозок, Вистинска кожа мозок, СТП кожа мозок, Кинески Свила Мозок, Жици, Бакарни Жици, Стрингови, Лента 11, Накит Алатки, Клешти, Владетели 12, Пакување Кеси, Подарок Кеси, Сомот Кеси, Organza Кеси, Пошта, Organza Пошта, Патент Кеси Пошта За Превозот :
бесплатен превозот воздух пост парцела e Packet ЕМС DHL SF
повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL EMS
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . јака pin база, јака pin ќорци, јака pin рамки, јака pin послужавник, јака безбедност pin, јака pin грб, јака pin наодите 8. earring база, earring ќорци, earring рамки, earring послужавник, earring пост, earring жица, earring кука, earring затка, earring грб, earring клипови, earring наоди 3.
Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна. хривнија база, нараквица ќорци, нараквица рамки, нараквица послужавник, нараквица наоди 5. прилагодливи прстен база, прилагодливи прстен ќорци, прилагодлив прстен рамки, прилагодлив прстен фах, прилагодлив прстен наоди.

Клучни карактеристики

Големина:
3x4mm 20cm, 2x3mm 20cm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0.3cm
Материјал:
Железо
Објектот Тежина:
0.2g
Објектот Ширина:
0.2cm
Бренд Име:
aczuv
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Производ Карактеристики:
Намалување На Синџир Ѓердани
Објектот Висина:
0.3cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Број На Модел На:
AZ120
затворач големина:
12mm

Слични производи во категоријата