• Неодамнешно
  • -5 %
12pcs/Многу Шарени Слатки Faux Зајакот Фокс крзно Pompon Pendant рачно изработени 8 см Пом Пом Торба Синџир Завеса Tassel

12pcs/Многу Шарени Слатки Faux Зајакот Фокс крзно Pompon Pendant рачно изработени 8 см Пом Пом Торба Синџир Завеса Tassel

DEN 437.00
DEN 459.84

Количината на стоката
Това е достапна


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Политика На Враќање.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
9g
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
8cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Производ Карактеристики:
пом pompon пом
Материјал:
Faux Крзно
Накит Наоди Тип:
Pendant
боја:
Црна, Розова Зелена Сина, Жолта Бела Виолетова Црвена Роза
Тежина:
8g
pendant за :
keychain , торба синџир Телефон Повикување верига Капа Капка Earring Tassel

Слични производи во категоријата