• Неодамнешно
  • -35 %
201 од не 'Рѓосувачки Челик Линкови, Зборот Љубов, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 29x11x1mm, Дупка: 1.5 mm

201 од не 'Рѓосувачки Челик Линкови, Зборот Љубов, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 29x11x1mm, Дупка: 1.5 mm

DEN 819.00
DEN 1259.52

Количината на стоката
Това е достапна


201 Од Не 'Рѓосувачки Челик Линкови, Зборот Љубов, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 29mm долго, 11mm широк, 1mm дебели, дупка : 1.5 mm.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
STAS-S059-07B
Објектот Тежина:
55g
Производ Карактеристики:
Зборот
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Обликот:
Зборот
единица:
50pc
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата