• Неодамнешно
  • -5 %
12pcs Abalone Cabochon Paua Школка монистра - Накит Материјали - Abalone злото Очи Marquoise накит 20x10 18x9mm

12pcs Abalone Cabochon Paua Школка монистра - Накит Материјали - Abalone злото Очи Marquoise накит 20x10 18x9mm

DEN 1355.00
DEN 1425.60

Количината на стоката
Това е достапна

скапоцен камен нараквица,citrine ,кварц,cz микро отвори ,шарм накит,pendant,четка школка ,жад,круг монистра,изнаоѓање

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди

Слични производи во категоријата