• Неодамнешно
  • -8 %
5Meters,8mm Multicolor уроци Lampwork Мушка Rosary Синџир,Шарени Капе Масло Монета Стакло мушка Злато Синџир Шарм Занаети Ѓердан

5Meters,8mm Multicolor уроци Lampwork Мушка Rosary Синџир,Шарени Капе Масло Монета Стакло мушка Злато Синџир Шарм Занаети Ѓердан

DEN 1046.00
DEN 1136.64

Количината на стоката
Това е достапна


Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др. Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. Вашето задоволство е наша услуга цел!
Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации
затоа што ние сме нова продавачот, така вашето мислење е важно ние ќе назад купувачи најниска цена и добри услуги.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене.
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас. Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Производ Карактеристики:
rosary синџир
Објектот Дијаметар:
0.8inch
Објектот Висина:
0.5inch
Бренд Име:
srbstsq
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Број На Модел На:
KS044
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Стакло
боја:
како Слика
is_customized:
Yes
Се справи со време:
3-5 workdays
Големина:
About 8mm

Слични производи во категоријата