• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs Мешана Боја Мачка Очи Камен опал Фацетирани Двојно Bails Конектор монистра За Правење DIY Хривнија ѓердан Накит наоѓање CT249

10pcs Мешана Боја Мачка Очи Камен опал Фацетирани Двојно Bails Конектор монистра За Правење DIY Хривнија ѓердан Накит наоѓање

DEN 1080.00
DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : природни опал
Количина : 10 парчиња, се меша боја
Мерењето на овој конектор е прибл. 18*18mm
(големини ќе се разликува малку за секој конектор)
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Тежина:
3g
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Производ Карактеристики:
18*18mm
Објектот Ширина:
1.8cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Должина:
1.8cm
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
JUSTWELL

Слични производи во категоријата