• Неодамнешно
  • -30 %
304 од не ' Рѓосувачки Челик Закачалка Линкови, Спасување на Монистра се вклопи во Европската Синџири, Rondelle, Златна, 5x9x6mm; Дупка: 1mm и 4mm

304 од не ' Рѓосувачки Челик Закачалка Линкови, Спасување на Монистра се вклопи во Европската Синџири, Rondelle, Златна, 5x9x6mm;

DEN 1398.00
DEN 1997.76

Количината на стоката
Това е достапна


304 од не ' Рѓосувачки Челик Закачалка Линкови, Спасување на Монистра се вклопи во Европската Синџири, Rondelle, Златна
Големина : за 9mm широк, 5mm долго, 6mm дебели, дупка : 1mm и 4mm.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
STAS-M005-02G
Објектот Тежина:
67g
Производ Карактеристики:
rondelle
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Golden
Обликот:
rondelle
Употреба:
Закачалки
единица:
100pc
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата