• Неодамнешно
  • -30 %
201 од не ' Рѓосувачки Челик Линкови, Сидро, Златна, 21x16x1mm, Дупка: 1mm

201 од не ' Рѓосувачки Челик Линкови, Сидро, Златна, 21x16x1mm, Дупка: 1mm

DEN 1260.00
DEN 1800.48

Количината на стоката
Това е достапна


201 Од Не ' Рѓосувачки Челик Линкови, Сидро, Златна
Големина : за 21mm долго, 16mm широк, 1mm дебели, дупка : 1mm.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
STAS-S059-08A
Објектот Тежина:
43g
Производ Карактеристики:
Водител & Чело
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Golden
Обликот:
Водител & Чело
единица:
50pc
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата