• Неодамнешно
20pcs Сребро и 20pcs Злато 1x8.5mm 925 Фунта Сребрен Накит Скок Прстени Отвори ID25633

20pcs Сребро и 20pcs Злато 1x8.5mm 925 Фунта Сребрен Накит Скок Прстени Отвори ID25633

DEN 957.60

Количината на стоката
Това е достапна

За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ 2. ЗОШТО КУПИ ОД НАС? 1. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО 3. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Превозот Време : Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!
. Превозот Адреса (Многу важно) Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите налози за Плаќање : не прифаќаме сите плаќања како што се : ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА? Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers. За нас Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРААТ 100% задоволство е наша гаранција.
накит скок прстени
Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи !
Опис : Име Beadsnice ID25633 на opended 925 сребрен накит скок прстени во акции на нова област Бренд beadsnice ID 25633 Големина 1x8. Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок.2 грам Материјална солидна sterling silver не позлатен Количество 20pcs сребро и злато 20pcs
ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Објектот Тежина:
0.2g
Број На Модел На:
25633
Производ Карактеристики:
925 Sterling silver скок прстени отвори
Материјал:
Метал
Бренд Име:
beadsnice
Име на производ:
сребро скок прстени отвори
Пакет:
40pcs по многу
Единица тежина:
0.2 грам
Големина:
1x8.5mm
боја:
Сребро и злато
Материјал:
925 Sterling silver
скок прстени:
За DIY изработка на накит

Слични производи во категоријата