• Неодамнешно
  • -30 %
1 Кутија Железо Мушка Совети, Никел Слободни, Мешана Боја, 8x4mm, Дупка: 1.5 mm; 3мм внатрешен дијаметар; за 700pcs/кутија

1 Кутија Железо Мушка Совети, Никел Слободни, Мешана Боја, 8x4mm, Дупка: 1.5 mm; 3мм внатрешен дијаметар; за 700pcs/кутија

DEN 240.00
DEN 343.20

Количината на стоката
Това е достапна


1 Кутија Железо Мушка Совети, Никел Слободни, Мешана Боја
Големина : за 4mm широк, 8mm долго, 3мм внатрешен дијаметар, дупка : 1.5 mm; за 700pcs/кутија.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
IFIN-JP0011-НФ
Објектот Тежина:
87g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
мешана боја
Заврши:
никел слободни
Употреба:
Terminators
единица:
1box
Материјал:
Железо

Слични производи во категоријата