• Неодамнешно
  • -10 %
15pcs Антички Сребрен Бел Форма Крајот Капи Монистра Затка Издлаби V Silder Spacer За Tassel DIY Накит Одлуки Наоди

15pcs Антички Сребрен Бел Форма Крајот Капи Монистра Затка Издлаби V Silder Spacer За Tassel DIY Накит Одлуки Наоди

DEN 190.00
DEN 210.72

Количината на стоката
Това е достапна


Количина : 15pcs
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура
Надворешниот големина : 16.5*11mm
Мала дупка : 2mm
голема дупка : 6mm
тежина : 1.92 g/еез
Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
1.92g
Број На Модел На:
Монистра
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Материјал:
Глина
Објектот Ширина:
1.1cm
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Дијаметар:
0.6cm
боја:
антички сребрен
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Голема дупка големина:
6mm
samll Дупка Големина:
2mm
Тежина:
1.92 g/еез
Надворешниот Големина На:
16.5*11mm

Слични производи во категоријата