• Неодамнешно
  • -18 %
100pieces/многу 5mm 6mm 8мм монистра капа pendant конектор накит додатоци накит наоди

100pieces/многу 5mm 6mm 8мм монистра капа pendant конектор накит додатоци накит наоди

DEN 429.00
DEN 523.20

Количината на стоката
Това е достапна


Нашата продавница веб-страница :
Големина на капа : Pls проверете детална слика
Боја : Злато, сребро, досадна сребрен, антички бронзени да се избере,pls остави порака која боја ви треба,ако не, порака,ќе испрати мешани бои
Материјал : бакар метални наоди
Белешки : цената е само монистра капа
Испорака
Ако имате проблем со вашата нарачка. Ве молиме падна слободно да контакт. ние ќе го реши проблемот за вас.
Ако choosed E conomic воздух mial, тоа ќе биде потребно подолго време за да се deliverd за вас , ве молиме почекајте трпение .
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам (ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг начин)
Ве молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел,порано ние плати, толку помалку време имаме за расчистување на стоки.

Клучни карактеристики

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Објектот Должина:
0.8cm
Објектот Тежина:
0.2g
Објектот Ширина:
0.8cm
Бренд Име:
SNASAN
Тип На Објект:
накит наоди

Слични производи во категоријата