• Неодамнешно
  • -35 %
Промет на големо со 10pcs Cz Rhinestones Метал Круна Момче Девојка Конектор Шарм Додатоци DIY Обетки Нараквици Материјал Наоди

Промет на големо со 10pcs Cz Rhinestones Метал Круна Момче Девојка Конектор Шарм Додатоци DIY Обетки Нараквици Материјал Наоди

DEN 106.00
DEN 163.20

Количината на стоката
Това е достапна


Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет на 6 парчиња DIY Tassel Обетки Ѓердани Наоди Додатоци Круна Монистра Име на Производ : трговија на Големо 10pcs DIY Метал Конектор Шарм Додатоци Cz Rhinestones Круна Момче Девојка DIY Обетки Нараквици Материјал Наоди Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато/Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 18mm*11mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи) Дупка Големина : 1.0 mm Објект тежина : 3.0 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Функција : Конектор Шарм Додатоци За Жени Мода Ѓердани Нараквици Обетки Tassel Накит Изработка на Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете. Нови Пристигнување Earring Куки За Dangle Обетки DIY Одлуки
xed Многу o Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JUYA
Објектот Тежина:
1.3g
Број На Модел На:
Круна Момче Девојка Конектор Шарм
Производ Карактеристики:
Сребро Конектор Шарм
Објектот Ширина:
1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Должина:
1.8cm
Објектот Висина:
0.15cm
Име на производ:
Kawaii Круна Девојка Принцеза Конектор Шарм Додатоци
Материјал:
Цинк Легура Rhinestones
Позлата Боја:
Сребро, Злато. AO0222
Конектор големина:
18*10мм
Кристали:
ААА CZ Кристал Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
Conncetor Шарм:
Kawaii Круна Девојка Принцеза Конектор Шарм Додатоци
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Жените Нараквици Neckalce Обетки DIY Одлуки
Безопасни :
никел, олово & кадмиум слободни
кориснички:
Кориснички Цел Се Прифати

Слични производи во категоријата