• Неодамнешно
14mm Црвено Ахат Гуру Мушка Тиква Камен Гуру Монистра Мала Монистра Japa Мала Хривнија Jewellry Наоди DIY Додатоци

14mm Црвено Ахат Гуру Мушка Тиква Камен Гуру Монистра Мала Монистра Japa Мала Хривнија Jewellry Наоди DIY Додатоци

DEN 528.00

Количината на стоката
Това е достапна


*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·. *♥*❤ *♥*
★ Количина : 2 парчиња
★ Материјал : црвена ахат
★ Големина :14mm
★ Превозот :
[1] Цел помалку од $10, Ние ги користиме економски превозот без следење на број, обично се 12-38 дена, оддалечена област може да ви треба повеќе време .
[2] Нарачката до $10, Ние ги користиме економски превозот со следење на број, обично се 10~28 дена.
[3] Нарачката до $120, испрати од експрес испорака, таа ги зема околу 6-10 дена ,и не заборавајте да оставите вашиот телефонски број, заедно со нарачката.
★Врати &Наплата
Ние сме одговорни за погрешен точка, скршени објект, ако кој било проблем, само да го испратите порака со слика навремено. ние ќе го препрати или наплата за тоа. И општо земено, ние не прифаќаме враќање / поврат предизвикани од Личен избор.
★ Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
*♥*❤ *♥*.· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥*
-

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди

Слични производи во категоријата