• Неодамнешно
  • -15 %
50piece 40cm 60cm 120cm 5mm Синџири Двојно Мозоци Clasps Snap Куки Долго Торба Чанта Синџир Наоди Додатоци

50piece 40cm 60cm 120cm 5mm Синџири Двојно Мозоци Clasps Snap Куки Долго Торба Чанта Синџир Наоди Додатоци

DEN 2040.00
DEN 2399.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение. brooch pin база, brooch pin ќорци, brooch pin рамки, brooch pin послужавник, brooch безбедност pin, brooch грб, brooch наоди 7.Синџир модел и спецификациите 18 # 1. глава игли, топката главата иглички, скок прстени, сплит клучните прстени, вртливата копче затворач, накит затворач, hummer затворач, кабелот clasps, кабелот завршува, кабелот затворач, кабелот капи, мушка капи, изолација, цевки конектори 9, синџири, синџири и синџири, синџири ѓердани, намалување на синџир, кабел синџири, топката синџири, extender синџири 10, мозок, Вистинска кожа мозок, СТП кожа мозок, Кинески Свила Мозок, Жици, Бакарни Жици, Стрингови, Лента 11, Накит Алатки, Клешти, Владетели 12, Пакување Кеси, Подарок Кеси, Сомот Кеси, Organza Кеси, Пошта, Organza Пошта, Патент Кеси Пошта За Превозот :
бесплатен превозот воздух пост парцела e Packet ЕМС DHL SF
повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL EMS
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации .

Клучни карактеристики

Големина:
40cm, 60cm, 120cm
Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
AZ126
Материјал:
Железо
Производ Карактеристики:
синџир
Објектот Висина:
40cm
Објектот Должина:
40cm
Објектот Тежина:
100g
Објектот Дијаметар:
40cm
Бренд Име:
aczuv
Објектот Ширина:
0.5cm
Накит Наоди Тип:
Синџири

Слични производи во категоријата