• Неодамнешно
  • -35 %
Никел Слободни Месинг Cabochon Приклучок за Поставување, DIY Наоди за Изработка на Накит, Рамни Круг, Антички Бронзена Боја, 25.5x20mm,

Никел Слободни Месинг Cabochon Приклучок за Поставување, DIY Наоди за Изработка на Накит, Рамни Круг, Антички Бронзена Боја,

DEN 1133.00
DEN 1743.84

Количината на стоката
Това е достапна


Дувачкиот Cabochon Приклучок за Поставување, DIY Наоди за Изработка на Накит, Рамни Круг, Антички Бронзена Боја
Големина : за 20mm широк, беа 25,5 mm долга, дупка : 1.5 mm; фах : 17.5 mm.
Целосната на уметнички стил и да се образложат во лесен-за-користење на калибрирани cabochon settings. Користење на било лепак за да се обезбеди cabochons за брза додатоци. Можете да залепите некои cabochons кои се во соодветна големина на прилагодувања за да се направи Линк.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
КК-A055-AB
Објектот Тежина:
225g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
античкиот бронза
Заврши:
никел слободни
Обликот:
станот круг
Фах големина:
16~20mm
Фах Форма:
станот круг
единица:
200pc
Материјал:
Дувачкиот

Слични производи во категоријата