• Неодамнешно
  • -35 %
дувачкиот cabochon приклучок за поставување, доведе слободни & кадмиум слободни & никел слободни, рамни круг, Метал, фах: 14x1.5mm; 21.5x16x2.5mm

дувачкиот cabochon приклучок за поставување, доведе слободни & кадмиум слободни & никел слободни, рамни круг, Метал, фах: 14x1.5mm;

DEN 1957.00
DEN 3011.04

Количината на стоката
Това е достапна


Дувачкиот Cabochon Приклучок За Поставување, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни & Никел Слободни, Рамни Круг, Platinum
Големина : за 16mm широк, 21.5 mm долга, 2,5 mm дебели, фах : за 14mm внатрешен дијаметар, 1.5 mm висок, дупка : 1.5 mm.
Уметнички стил и лесен-за-користење на поставки за Конектори. Тоа е полесно од кога и да се создаде убава приврзоци со поставување cabochons.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
КК-B537-N
Објектот Тежина:
490g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Метал
Заврши:
Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни
Обликот:
станот круг
Фах големина:
11~15mm
Фах Форма:
станот круг
единица:
500pc
Материјал:
Дувачкиот

Слични производи во категоријата