• Неодамнешно
  • -12 %
10pcs Три Боја Врежан Дрво Жито Шема Личност Лизгачот Spacer Монистра За 10*6mm тасев биле Кожа Кабелот Накит Наоди

10pcs Три Боја Врежан Дрво Жито Шема Личност Лизгачот Spacer Монистра За 10*6mm тасев биле Кожа Кабелот Накит Наоди

DEN 168.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна

метар метар метар
10pcs Три Боја Врежан Дрво Жито Шема Личност Лизгачот Spacer Монистра За 10*6mm тасев биле Кожа Кабелот Накит Наоди
количини : 10pcs
боја : антички сребрен / бронза /розово злато
големина : 13*10.5 mm
дупка : 10*6.5 mm
материјал : цинк легура (олово и никел бесплатно)
стил : мода личност лизгачот spacer накит
употреба : за 10*6mm тасев биле кожа кабелот накит наоди
состојба : нова шема
Конверзија : 1 во ch = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инчен

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
дрво жито шема лизгачот spacer
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Бренд Име:
LEZAM
Број На Модел На:
лизгачот spacer
Објектот Ширина:
0inch
боја:
антички сребрен/бронза/розово злато
Големина:
13*10.5 mm
дупка:
10*6.5 mm
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
моден spacer накит
Употреба:
за 10*6mm тасев биле кожа кабелот накит наоди

Слични производи во категоријата