• Неодамнешно
  • -30 %
10pcs Нерѓосувачки Челик Pendant Settings Clasps Cabochon База Рамки Коцки Празно Одговара 6/8/10/12/14/16/18/20mm Cabochons Камео DIY

10pcs Нерѓосувачки Челик Pendant Settings Clasps Cabochon База Рамки Коцки Празно Одговара 6/8/10/12/14/16/18/20mm Cabochons

DEN 76.00
DEN 108.96

Количината на стоката
Това е достапна


10pcs Нерѓосувачки Челик Pendant Settings Clasps Cabochon База Рамки Коцки Празно Одговара 6/8/10/12/14/16/18/20mm Cabochons Камео DIY Материјал : Stianless челик Големина : 6/8/10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm празен база Количина : 10pcs/многу

Клучни карактеристики

Големина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
D058
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
cabochon база
Бренд Име:
BASEHOME
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
накит наоди
Пол:
DIY занает накит
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
10pcs/многу
Обликот:
круг на празен база
1:
cabochon камео
2:
20mm празни рамки
Големина:
6/8/10/12/14/16/18/20mm blank base

Слични производи во категоријата