• Неодамнешно
  • -12 %
20MM 20Yard Spangle Sequins Paillette Стрингови Линија Кабелот Појас Облека / Накит Додатоци

20MM 20Yard Spangle Sequins Paillette Стрингови Линија Кабелот Појас Облека / Накит Додатоци

DEN 506.00
DEN 575.52

Количината на стоката
Това е достапна


Бесплатен Превозот : Под $150 (вкупен износ, во нашата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот); Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Федекс,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS/Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).
Ви Благодарам Многу!
Материјал : Пвц (не еластична)
Боја : изберете
Димензии(Ширина) : 20mm
MOQ : 20yards
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Ткаенини
Големина:
20MM
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
1820cm
Објектот Тежина:
200g
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
0.1cm
Производ Карактеристики:
sequins стрингови
Број На Модел На:
2434
Пакување:
OPP вреќа
Боја:
plz изберете боја
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Обликот:
стрингови

Слични производи во категоријата