• Неодамнешно
  • -20 %
20pcs Уво Кука 12MM Сребрена/Античкиот Бронза Еластична Earring Заби Границата со Поставување на Лента за Стакло Cabochons Diy Фитинзи

20pcs Уво Кука 12MM Сребрена/Античкиот Бронза Еластична Earring Заби Границата со Поставување на Лента за Стакло Cabochons Diy

DEN 104.00
DEN 129.60

Количината на стоката
Това е достапна

Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена. Тоа можете да го видите при поставувањето на цел. П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите! Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!.Совети : големината 12 MM е внатрешниот камен големина!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем, ние може да го реши секој проблем за вас.
Ако вашата нарачка над $7 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Тежина:
1.9g
Објектот Должина:
2.3cm
Објектот Висина:
1.9cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Број На Модел На:
61091
Производ Карактеристики:
earring празно
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Бренд Име:
BITWBI
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата