• Неодамнешно
  • -24 %
Промоција Мини Вакуум Инвестирање & Кастинг Машина, Накит Изгубени Восок Фрлија Комбинација , Накит Машина & Опрема

Промоција Мини Вакуум Инвестирање & Кастинг Машина, Накит Изгубени Восок Фрлија Комбинација , Накит Машина & Опрема

DEN 25171.00
DEN 33120.00

Количината на стоката
Това е достапна


Начин на плаќање
Ние прифаќаме 1.Клиентите сакаат користење на Кредитна Картичка или Дебитна Картичка, кој исто така може да направи плаќање преку овие две методи. Ние секогаш се грижи за вас, нашите ценети купувачи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку . Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура,мора да се плати данок од себе.
Сите производи се директно од оригиналниот производител;
Сите од нив имаат добар квалитет, конкурентна цена, совршен за техничка поддршка, и совршен по продажба на услуги;
Ќе купување на најдобар квалитет со најевтини можни цени загарантирана. Замена и наплата не ќе бидат обработени се додека не се врати објектот примени. Секогаш бидете сигурни дека обезбеди доволно информации за да ни помогне да се направи без проблеми испорака. Точно и доволно соодветните информации : ве Молиме прикачен вашиот телефонски број кога ќе плаќање, така што ќе може да го објавите вашиот пакет безбедност и непречено. Недостасува дел's или нешто во оригинална состојба, тоа нема да се квалификува за било која наплата. Во рамките на гарантниот период, сите размена или отплата поради дефекти кои се слободни (Купувачот е одговорно за превозот обвиненија).
Ние обезбеди 12 месеци гаранција!
Изјава :
Пакетот ќе бидат означени како личен подарок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Цената не вклучува никаква царина. HP : 1/2 CFM : 3 Инвестиции Плоча Големина : 11" x 11" Ѕвоно" : 9" Дијаметар x 8" Висок Испорака Тежина : 87 кг Димензии : 23"W x 11"D x 14"H Единица доаѓа во комплет како што е прикажано. Го цениме вашиот вид разбирање.
Понекогаш превозот време потрае малку подолго, поради Локалните испраќање или други причини. 1/2 HP, 3 CFM, dual фаза длабоко нерешено вакуум пумпа. Цената не вклучува никаква царина. Квалитет на висока температура двојно наредени вакум црево обезбедува години на проблеми бесплатна услуга.
Превозот и Ракувањето со
1. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура, мора да се плати данок од себе. Враќање пакет мора да биде во оригиналното пакување, сè мора да биде во нова состојба.

Клучни карактеристики

боја:
220V, 110V
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
gh
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes
Накит Алатки & Опрема Тип:
кастинг машина
Ѕвоно Материјал:
Акрилик
Фреквенција:
50/60Hz
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)

Слични производи во категоријата