• Неодамнешно
  • -24 %
Дигитални Топење Печки,2kg метал печка 110v злато мини топење топење печки температури до 1100 степени

Дигитални Топење Печки,2kg метал печка 110v злато мини топење топење печки температури до 1100 степени

DEN 8141.00
DEN 10712.16

Количината на стоката
Това е достапна

Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни цени.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Напон : 110/ 220/240 V ве Молиме да ни оставите порака, за напон кога ќе се направи нарачка.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Поврзување хируршка постапка моќ supplu,electrictity,светлината се префрлите
4. Во процесот на работење,на печка temperaturedegrees ќе се шири,персоналот не смее да се движи и судир,избегне scald и штета
6.За прецизност машина,plz воопшто не се отстрани професионални технологија,за да се осигура точноста
11. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Тежина:
9KG
Капацитет:
2kg
Пакување големина:
22*22*40CM
Фреквенција:
50/60Hz
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата