• Неодамнешно
Foredom CC30 Flexshaft Мотор,foredom виси мотор, стоматолошки полирање мотор, накит машина резба, накит гравирање машина

Foredom CC30 Flexshaft Мотор,foredom виси мотор, стоматолошки полирање мотор, накит машина резба, накит гравирање машина

DEN 2208.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис :
На Врвот Дијаметар : 4mm/6mm,
Номинална Напон : 110 V/220 V,
Номинална Фрекфенција : 50/60 HZ,
Номинална влезна Моќност : 200 W,
Без Оптоварување Брзина : 500-20000 r/мин.
Долари за стоматолошки/накит/watch полирање
Комплет доаѓа со "1 виси мотор,1 електронски нога контрола,1 чак копче,1 handpiece,1 прирачник,1 флексибилни окно
Одлична машина за дупчење,полирање,burring,мелничката,slotting,пила,исто така, одлично за дрво и коските резба
Поради безбедни причини и пакет пакување, вашите производи ќе бидат испорачани по 3-5 дена од добивањето на својата онлајн нарачка.
Ние ги испратите вашите предмети од експрес троши 4-7 работни дена од Кина во светот и ние, исто така, се комбинираат превозот цена, ако купат многу стока.
Answer : ___________________________ Note : пакет ќе биде прогласен со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска вредност, ќе мора да плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
cc30
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
3kg
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични производи во категоријата