• Неодамнешно
  • -24 %
1pcs FOREDOM handpiece,чекан handpiece,виси моторни handpiece,Flex Вратило Машина алатки,стоматолошки handpiece

1pcs FOREDOM handpiece,чекан handpiece,виси моторни handpiece,Flex Вратило Машина алатки,стоматолошки handpiece

DEN 876.00
DEN 1152.00

Количината на стоката
Това е достапна

чекан handpiece goldsmith алатка ,накит алатка гаранција 1 година Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање удар, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни цени. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби Производ Служба : 1.Сите машината ќе уживате во една година гаранција 2.На располагање да се Направи Лого како Клиент's . 3.Примерок на понудата е достапна, но товарни и правење на примероци цена плаќаат од страна на корисниците. 4.На располагање да се Направи пакување како Клиент's . Превозот : По курир(DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс) Со авион .Од страна на морето Плаќање : T/T .Western Union//Money Gram Било какви прашања во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hours Искрено очекуваме да било на вашето Барање

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0.3kg
Број На Модел На:
gh118
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата