• Неодамнешно
  • -24 %
220v foredom за сексуално и репродуктивно ,мелење мотор ,накит полирање машина, 200w моќ,foredom полирање мотор,foredom стоматолошки полирање мотор

220v foredom за сексуално и репродуктивно ,мелење мотор ,накит полирање машина, 200w моќ,foredom полирање мотор,foredom стоматолошки

DEN 2808.00
DEN 3695.52

Количината на стоката
Това е достапна


спецификација
тежина 4.5 кг моќност 200w напон 110/220/240v фрекфенција 50/60 HZ вртежи во минута 500-20000r/мин гаранција 1 година пакување големина 46*31*11cm
долари за стоматолошки/накит/watch полирање
комплет доаѓа со "1 виси мотор,1 електронски нога контрола,1 чак копче,1 handpiece,1 прирачник,1 флексибилни окно
одлична машина за дупчење,полирање,burring,мелничката,slotting,пила,исто така, одлично за дрво и коските резба
Превозот : По курир(DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс)
Од воздух .Од страна на морето
Плаќање : T/T .Western Union/Money Gram
Afterservice : Сите машината ќе уживате во една година гаранција

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
wx14
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата