• Неодамнешно
НИСКА БРЗИНА РОТАРИ ЗА ЧЕКАН HANDPIECE fordom flexshaft машина НАКИТ АЛАТКИ И ОПРЕМА

НИСКА БРЗИНА РОТАРИ ЗА ЧЕКАН HANDPIECE fordom flexshaft машина НАКИТ АЛАТКИ И ОПРЕМА

DEN 3600.00

Количината на стоката
Това е достапна

БРЗИНА 500-5000 RPM МОЌНОСТ 180 W НАПОН 220 V

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
5kg
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата