• Неодамнешно
  • -24 %
Топла Продажба 1pc/многу Прстен Носила, Прстен Истегнување и Намалување на Машина , Најдобар квалитет + Ниска цена Накит Алатки

Топла Продажба 1pc/многу Прстен Носила, Прстен Истегнување и Намалување на Машина , Најдобар квалитет + Ниска цена Накит Алатки

DEN 4341.00
DEN 5712.00

Количината на стоката
Това е достапна


мини прстен Намалување на Машина
прстен проширувач , накит алатки
Прстен големина на Носила ,накит equiment
Прстен Носила и Редуктор
спецификација
пакување тежина 11kgr прстен sizer заѕвони 6-18 # број на гаранција 1 година
на врвот на колоната е проширување, на дното кружни гнездо е тесен, една машина со 2 функции
Забелешка : за да се прошири или тесен опсег во рок од 1 број
Прстен проширувач може да се зголеми или да се намали на прстен во неколку секунди , и не нула или оштетување на менталната

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
11kg
Број На Модел На:
wx92
Накит Алатки & Опрема Тип:
Прстен Sizers
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата