• Неодамнешно
  • -24 %
Накит Одлуки Алатки Прстен Гравирање Машина Внатре Прстен Гравирање Машина со Фонт и Совет

Накит Одлуки Алатки Прстен Гравирање Машина Внатре Прстен Гравирање Машина со Фонт и Совет

DEN 6952.00
DEN 9147.84

Количината на стоката
Това е достапна


Лесно дефиниција за инсталација.
Дефиниција Producesw писма со височини од 1mm и 2mm.
Широк прстен одржување капацитет.
Прилагодливи писмо проред.
Испорака тежина : 7kg.
Опис :
(1) Сосема Нов Професионален Внатре-Прстен Engraver
(2) Со дијамант гравирање совет
(3) в на engrave англиски букви и броеви
(4) Тоа може да engrave светла иницијали, датуми или фрази, кон внатрешноста на речиси секој прстен.
(5) Тоа може да се приспособат на многу различни прстен форми, вклучувајќи тесни
(6) Го има автоматско писмо центрирање, единствен карактер проред, и единствен гравирање длабочина.
(7) Вилици ротирате целосна 360 степени за прецизно позиционирање
(8) Висок квалитет и Сигурен Перформанси
(9) Лесно да се работи
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата