• Неодамнешно
  • -24 %
Foredom Моторни Прилагодливи Брзина Мелење & Машина за Полирање вклучени Два Чистење Тркала Накит Правење на Резерви Полирање Мотор

Foredom Моторни Прилагодливи Брзина Мелење & Машина за Полирање вклучени Два Чистење Тркала Накит Правење на Резерви Полирање

DEN 3209.00
DEN 4223.04

Количината на стоката
Това е достапна

1. Соработува со полирање тркала и полирање восок погоден за полирање на разни метални 2. 1/6 HP висок вртежен момент Моторот Со 125 W (continuous,оценка) 5/16" Кол 3. Прилагодливи брзина мелење & машина за полирање. 4. Вратило Топката Имајќи 1,800-7,000 ВРТЕЖИ во минута. Широко се користат за : накит, часовници и рачни часовници, очила, Музички Инструменти и разни видови на моделот на одлуки, итн.
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Слични производи во категоријата