• Неодамнешно
kt100 Накит Магнетни полирач, мини магнетни гимнастик, накит ротари полирач, магнетни полирање гравирање машина

kt100 Накит Магнетни полирач, мини магнетни гимнастик, накит ротари полирач, магнетни полирање гравирање машина

DEN 8640.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ново! KT-100 МАГНЕТНИ ГИМНАСТИК - НАКИТ ПОЛИРАЧ & ЗАВРШУВАЊЕТО АЛАТКА - 220 V
Опис :
Опис :
Напон : 220 V, 50/60 HZ,
Тежина : 6.4 кг,
Пакување Големина : 240*240*340mm,
Димензија : 200*200*300мм,
Специјално дизајнирани за фиксно време гимнастика (0-60 минути) Авто-обратна функција овозможува детален гимнастика.Со 4 променлива брзина и контрола, така што jewelries може да се полира со добра нега.
Поради безбедни причини и пакет пакување, вашите производи ќе бидат испорачани по 3 дена од добивањето на својата онлајн нарачка.
Ние ги испратите вашите предмети од експрес троши 4-7 работни дена од Кина во светот и ние, исто така, се комбинираат превозот цена, ако купат многу стока.
Answer : ___________________________ Note :
Пакетот ќе биде прогласен со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска вредност, ќе мора да плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.
Ние ќе се обезбеди брза реакција и повеќето одлична услуга.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
7kg
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични производи во категоријата