• Неодамнешно
  • -24 %
МИНИ СМИТ ФАКЕЛ ЛЕМЕЊЕ СМИТ ОПРЕМА ЗЛАТО ЗАВАРУВАЊЕ ФАКЕЛ GOLDSMITH ОПРЕМА ЗА НАКИТ АЛАТКИ СО 5 СОВЕТИ БРЗА ИСПОРАКА

МИНИ СМИТ ФАКЕЛ ЛЕМЕЊЕ СМИТ ОПРЕМА ЗЛАТО ЗАВАРУВАЊЕ ФАКЕЛ GOLDSMITH ОПРЕМА ЗА НАКИТ АЛАТКИ СО 5 СОВЕТИ БРЗА ИСПОРАКА

DEN 872.00
DEN 1147.20

Количината на стоката
Това е достапна


Поради безбедни причини и пакет пакување, вашите производи ќе бидат испорачани по 3-5 дена од добивањето на својата онлајн нарачка.
Ние ќе се обезбеди брза реакција и повеќето одлична услуга.
Можете да го користите "Малку Факел" со кислород и ниту една од најчесто достапни индустриски гасови гориво : ацетилен ,водород,пропан,propylence,ПРАТЕНИЦИ и други.Сепак, во случај на какви било дополнителни трошоци, (вклучувајќи custome должност, увоз ДДВ итн.Accessirues за "Малата Факел"вклучуваат цилиндри,регулатори,совет полнила,екстра долг црева и специјална намена совети. Цената не вклучува никаква царина.
За да се избегне плаќање на царински давачки и ДДВ увоз,сите на производот(ите) ќе бидат декларирани како "Подарок" и вреднува $5.
ПРЕВОЗОТ :
Поради безбедни причини и пакет пакување, вашите производи ќе бидат испорачани по 3-5 дена од добивањето на својата онлајн нарачка.
Посочи заварување на 6300°F
Вклопуваат со популарни oxy-гасови гориво
Lillte Факелот за Полнење за Кислород & Ацетилен со 5 Совети,
Максимална Меко Лемење : 1/8, 3/8, 5/8, 3/4, 7/8.
Ние ги испратите вашите предмети од експрес троши 4-7 работни дена од Кина во светот и ние, исто така, се комбинираат превозот цена, ако купат многу стока. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска вредност, ќе мора да плати данок од себе.
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.(најмалите 2 совети треба да се користи само со oxy-ацетилен или oxy-водород,сепак). Го цениме вашиот вид разбирање.
Ние ги испратите вашите предмети од експрес троши 7 работни дена од Кина во светот и ние, исто така, се комбинираат превозот цена, ако купат многу стока.
Answer : ___________________________ Note :
Пакетот ќе биде прогласен со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина.
Малку Факелот
Заварување Факелот
Смит Стил На Факелот
Накит Алатки
со 5 Совети Брза Испорака
Ниска Цена Најдобра Услуга
Идеален за микро-се приклучи на работни места во секоја област.) овие трошоци се купи 's одговорност.
Ние сме голем производител на накит алатки & опрема како што се полирање четка, дијамант тестер, електронски биланс итн.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Слични производи во категоријата