• Неодамнешно
Накит Кастинг Машина, Вакуум Машина Накит Алатки За Леење Опрема

Накит Кастинг Машина, Вакуум Машина Накит Алатки За Леење Опрема

DEN 33072.00

Количината на стоката
Това е достапна

Фрлање стандард, па во добро и повлекување машина, e m p перфорација од Стр енергија-заштеда на мене десно така погоден за вакум шише ѕид и на дното, за да се обезбеди целосна и да се пополни во кастингот. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Hp : 1 / 2
Cfm : 3
Инвестиции меур големина : 11 "X 11"
Baer : "X тегла 8" дијаметар на висина 9
Тежина : 87 кг
Големина : 23 "X 1114" H W D X"
На обврзувачки уред како што е прикажано на сликата.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. На својата e p Здружение за плоча - 4 "
- 31 / 2 ". Ве молиме контактирајте ме пред да се врати
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Вакуум пумпа за масло
"X - 1 / 234" porous шише, 31 / 2 база "sprue
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.5 вклучува :
На конотација на две адаптер плоча "и 3 - 1 / 24" дијаметар. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Регулаторот "инвестиции на лево маса" и силна внатрешна вакуум пумпа 3 CFMS од вложувањето на 9 "на балон со дијаметар на X - 1 / 28 ТЕГЛА часовник". За клиентите, општеството ги има за да Стр чинија.
Портфолио инвестиции и вакуум највисок лиење машина 220 / 50 / 60 Hz / 1 Јзу
За клиентите. Porous термичка изолација шише (да не клиенти, од општество до стр алфа и плоча потребни 5 ", e p m p енергија-заштеда на пилот од)
Адаптер одбор ѕид термос шишиња
Baer Тегла, шише менгеме, и кастинг подлога, 1 platinum.
Квалитетот на висока температура двојно плоча овозможува лесна услуга за вакум црево во последниве години.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
45kg
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Примена:
Електрични Алатка Во Собата,Накит Машина За Правење
Тип:
накит лиење машина

Слични производи во категоријата