• Неодамнешно
  • -20 %
Нови пристигнување XMeye Onvif 4ch 1080P 48v РОЕ NVR мрежа видео рекордер поддршка onvif

Нови пристигнување XMeye Onvif 4ch 1080P 48v РОЕ NVR мрежа видео рекордер поддршка onvif

DEN 3951.00
DEN 4939.20

Количината на стоката
Това е достапна

Нови пристигнување XMeye Onvif 4ch 1080 P 48v РОЕ NVR мрежа видео рекордер поддршка onvif процесор Hi3520 D Видео влезот 4ch 1080 P Видео Компресија Формат H. 264 Видео репродукција 1080 P Видео Излез HDMI излез Хард Диск за Складирање Поддршка еден SATA HDD, Аларм за Влез/Излез НЕМА Кино Операција Живеат display/снимање/репродукција/копија/мрежа се пренесува на Снимањето на Владата Прирачник/Тајмер/Motion detection/alarm Копија Уред USB флеш диск,USB хард диск,USB и мрежа копија Пред-алармот Снимање Снимање за 10 секунди пред огромната Мрежа Протоколот TCP/IP,PPPOE ,DDNS ,FTP,NTP и UPNP Ethernet далечинско гледање Поддршка далечински надзор и до 10 корисници истовремено CMS софтвер ДА Mobilephone View ДА РОЕ 48 V(4ch РОЕ пристаништа) Log рекорд функција YES Видео Загуба Откривање YES Видео Прилагодливи Хуе /Сатурација /Контраст /Светлина прилагоди PTZ Контрола ДА USB Глушец YES Извор на Енергија 48 V/2 A

Клучни карактеристики

Приклучокот стандард:
НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, ЕУ Приклучокот, АУ Приклучок
Мрежен Интерфејс:
RJ45 10/100
Видео Влезен Интерфејс:
RJ45
Хард Диск Големина:
3.5
Мрежен Протокол:
TCP/IP,SMTP,HTTP,DDNS,DNS,FTP,DHCP
Број На Модел На:
7904
Поддржани Оперативни Системи:
Microsoft Windows 7,Microsoft Windows Vista,Microsoft Windows МЕ,Microsoft Windows XP,Microsoft Windows 98,Microsoft Windows 2000
Алармот Акција:
Локалните Алармот,E-Mail Фото
Аудио влез:
No
Видео излез:
1CH HDMI 1920X1080 60Hz
Комуникациски Интерфејс:
Никој
IP Режим:
Статичка IP адреса,Динамична IP адреса
Тип На Бекап:
USB Флеш Нуркачи
Аудио Излез:
Никој
Технологија:
Мрежа
Резолуција На Видео:
1080P,720P,960P
Бренд Име:
Aokwevision
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Андроид
Формат На Компресија:
Х. 265,H. 264
Хард диск од Тип Интерфејс:
SATA
e-Облак(P2P):
Yes
РОЕ:
4 port
Двонасочна Аудио:
No
Видео Стандард:
NTSC,PAL
Видео Компресија:
H. 265/H. 264
видео влез:
4ch 1080p
Видео излез:
HDMI
Мобилен СТАН:
XMeye
Onvif:
Yes
РОЕ:
48V
HDD:
1 SATA

Слични производи во категоријата