• Неодамнешно
  • -11 %
256GB SD 3G GPS 4CH Автомобил DVR MDVR Видео Рекордер 7 Автомобил VGA LCD Монитор + 4 x Ноќ визија Камера + 32GB SD За Камион Ван Автобус

256GB SD 3G GPS 4CH Автомобил DVR MDVR Видео Рекордер 7 Автомобил VGA LCD Монитор + 4 x Ноќ визија Камера + 32GB SD За Камион

DEN 17515.00
DEN 19680.00

Количината на стоката
Това е достапна

Враќање
1.11 b/g/n, 2,4 GHz( Ако треба,се плаќаат дополнително )
Поддршка 3 G/4 G пренос, LTE/HSUPA/HSDPA/WCDMA/EVDO/TD-SCDMA
Камера :
2. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.0 MP Камера AHD
ноќно ir камера
3pcs затворен камера+1 парче отворено камера
Автомобил Следи :
VGA 7inch автомобил следење
посебно за ahd следи и камерата
Пакет :
1x AHD 3 G GPS SD Картичка Мобилни Dvr
3x AHD-349 HD Камера
1 XAHD-670 HD Камера
1x VGA Автомобил Следење
2x10 M Кабел
2x5 M Кабел
1x Глас монитор(бела кутија)
1x32 G SD Картичка
имаме 64g/128g sd картичка за продаде, ако треба,pls контактирајте со нас да се купат
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Клучни карактеристики

видео влез:
4CH
GPS поддршка:
Yes
Број На Модел На:
G1-3G+AHD349+AHD670+VGA Монитор
Бренд Име:
tuleshi
Тип:
1080P 4CH AHD 3G GPS SD Mdvr
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Кинески (Традиционалните),Англиски
Видео Кодот:
H. 264
Резолуција:
1080P
SD Картичка:
до 128G, не се вклучени
Поддршка:
4 камера max 2.0 ПРАТЕНИК
следи:
vga монитор

Слични производи во категоријата