• Неодамнешно
  • -5 %
4PCS ЦРНА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ ВРАТА СЕ СПРАВИ ЗА HYUNDAI АКЦЕНТ 2007-2011 ГОДИНА 2007 2008 2009 2010 2011

4PCS ЦРНА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ ВРАТА СЕ СПРАВИ ЗА HYUNDAI АКЦЕНТ 2007-2011 ГОДИНА 2007 2008 2009 2010 2011

DEN 1824.00
DEN 1920.00

Количината на стоката
Това е достапна


4 PCS ЦРНА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ ВРАТА СЕ СПРАВИ ЗА HYUNDAI АКЦЕНТ 2007-2011 ГОДИНА 2007 2008 2009 2010 2011

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Модел Година:
2007-2011
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
5cm
Производителот Дел Број:
HYUNDAI АКЦЕНТ 2007-2011
Бренд Име:
FGHGF
Земја/Регион на Производство:
CN
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
145g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
82660-1E050 82650-1E050
Осветленост Дел Број:
HYUNDAI АКЦЕНТ 2007-2011
Автомобил модел:
Акцент
Другиот Дел Број:
HYUNDAI АКЦЕНТ 2007-2011
Специјални Функции:
вратата се отвори
Поставување на Возило:
Внатрешни работи
Автомобил Производител:
Hyundai

Слични производи во категоријата