• Неодамнешно
  • -44 %
Жените Рамо Торби од Кожа Мода Totes Торба Бренд Дизајнер Дами Чанта За Жените Кожни Чанти Врежана Цвет KL218

Жените Рамо Торби од Кожа Мода Totes Торба Бренд Дизајнер Дами Чанта За Жените Кожни Чанти Врежана Цвет KL218

DEN 716.00
DEN 1279.20

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : стп кожа големина на : 32* 25* 12 cm Внатрешни работи : Како на сликата
Најдобар Натпревар : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата.
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување
Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина
и следи подесувањето. Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере
и ви благодарам многу.

Клучни карактеристики

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
vakoletch
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
KL218
Чанти Тип:
Totes
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Слични производи во категоријата