• Неодамнешно
  • -25 %
DIY Хартиена Трака Музички Кутии, Дрвени Рака-Извит Phonograph Музичка Кутија Дрво Занаети Ретро Роденденски Подарок Гроздобер Дома Декорација

DIY Хартиена Трака Музички Кутии, Дрвени Рака-Извит Phonograph Музичка Кутија Дрво Занаети Ретро Роденденски Подарок Гроздобер

DEN 1159.00
DEN 1544.64

Количината на стоката
Това е достапна


DIY Хартиена Трака Музички Кутии, Дрвени Рака-Извит Phonograph Музичка Кутија Дрво Занаети Ретро Роденденски Подарок Гроздобер Дома Декорација
Материјал : Дрвени Спецификација : 11*18 cm Боја : како што е прикажано Пакет Листата :
1 * Музичка кутија

Клучни карактеристики

Обликот:
правоаголник
Движење:
Yunsheng Движење
Функција:
Вртливата
Музика:
среќен роденден
Тон Број:
18 Ѕвонење
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Y15H1MD
Тип:
Рачна Тип
Игра Моќ:
рака управувана
Музички Кутии Форма:
phonograph
Вртливата:
не ја имаат оваа функција

Слични производи во категоријата