• Неодамнешно
Муслимански Бански Burkinis Скромни Исламската Бански Половина Кратко Жени, Девојки Муслиманска Облека Пливање

Муслимански Бански Burkinis Скромни Исламската Бански Половина Кратко Жени, Девојки Муслиманска Облека Пливање

DEN 2202.72

Количината на стоката
Това е достапна


Муслимански Бански Burkinis Скромни Исламската Бански Половина Кратко Жени, Девојки Муслимански Swiming Облека Материјал : 80% најлон, 20% Lycra Стил : две парче, Вклучувајќи блузи, панталони Кратко sleeve Супериорен водат, Тенок, Брз Сува скромни костими за капење) за жени
Љубезно ве молиме да напомена :
1.Поради customes и времето, можеби понекогаш тоа ќе го одложи некое време, но ние ќе се прошири и за време на испорака за вас, па ве молиме почекајте малку повеќе време трпеливо.
2. купувачи се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со добра услуга.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
НИЕ НЕ КАКО ОНОЈ КОЈ ЈА НАПУШТИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ БЕЗ ДА КОМУНИЦИРА СО НАС.

Клучни карактеристики

Големина:
L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL
Број На Модел На:
hw10M
Материјал:
Lycra,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Содржина:
Муслимански Swiming Облека

Слични производи во категоријата