• Неодамнешно
  • -5 %
220V Мултифункционален Преносни 2L Електрични Ориз Шпорет Нерѓосувачки Челик Внатрешна Ручек Кутија Мулти Шпорет Со Вакуум Пумпа за ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА/САД

220V Мултифункционален Преносни 2L Електрични Ориз Шпорет Нерѓосувачки Челик Внатрешна Ручек Кутија Мулти Шпорет Со Вакуум Пумпа

DEN 2326.00
DEN 2448.00

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристика: 1.24 часа на свежо-одржување на 2. солидна циркулација греење 3. готвење и Stewing се на располагање 4. испрати вакуум пумпа 5. еднокреветни и двокреветни слоеви на случаен колокација 6.SUS304 храна одделение од нерѓосувачки челик Производ параметри : Номинална напон : 220 V Номинална фреквенција : 50 HZ Номинална моќност : 270 W Контрола на владата : прирачник прекинувач Производ големина : 23*18*18cm Капацитет : 2 L Нето тежина : 1.3 Кг листа на достава : вакуум транспорт род, чаши, 3 нерѓосувачки челик облоги Операција чекори : 1. Вода додавање Додадете соодветна количина на вода за да чаша во чаша 2.Stewing Прелива точниот износ на ориз и вода во внатрешниот мочниот меур, се стави на ручек кутија и да го покрие горниот дел. За да одмрзнете оброк се Стави на храна во внатрешниот мочниот меур, го стави во ручек кутија, покријте врвот на капакот 3. Започнете да го Поврзете напојување, притиснете го прекинувачот копчето, работата индикатор светлото, што укажува дека електрично греење ручек кутија започна со работа

Клучни карактеристики

Тенџере Дното Материјал:
Соединение Дното
Бренд Име:
Мечка
Напон:
220V
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Пареа
моќност:
270W
Материјал:
PP

Слични производи во категоријата