• Неодамнешно
  • -9 %
EDFY-500PCS Автомобил Мешани Универзална Вратата Трим Панел Клип сврзувачки елементи Авто Браник Занитвам Retainer Притисни на Моторот Покритие Фендер Fastener Кп

EDFY-500PCS Автомобил Мешани Универзална Вратата Трим Панел Клип сврзувачки елементи Авто Браник Занитвам Retainer Притисни на

DEN 419.00
DEN 460.32

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е универзален дел-Одговара на сите boady видови и Трим нивоа.
Занитвам пост притисок проширува нозе за брзо и трајно прицврстување.
Користи широко за автомобил фендер, браник, врата или друг автомобил suface.
Спаси себе си време и пари.Нема потреба да се оди на авто делови продавница и да се погледне за различни сврзувачки елементи.
Боја : Мешана Боја
Опис На Производот :
Материјал : Пластика
Совршен за да го замените стариот или носи еден.
Високо квалитетен материјал, издржлив и долг животен век.
Примена : Универзален тип, погодна за многу автомобили.
Количина : 200pcs /set
Пакет се Вклучени : 500 PCS x Автомобилската сврзувачки елементи занитвам тока
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
sikeo

Слични производи во категоријата