• Неодамнешно
Оригиналниот Antminer S5 Рудар Комуникациски Интерфејс Сигнал Кабел За ANTMINER S5; 2 * 9 нозе проред 2 КОМПЈУТЕРИ + 1 * 4 метри 1PC

Оригиналниот Antminer S5 Рудар Комуникациски Интерфејс Сигнал Кабел За ANTMINER S5; 2 * 9 нозе проред 2 КОМПЈУТЕРИ + 1 * 4 метри

DEN 714.24

Количината на стоката
Това е достапна


Превозот листа
1. 2 * 9 метри растојание поврзете линија 2 компјутери 2. 1 * 4 метри растојание поврзете линија 1 buc
Производ Прикажување

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Функција:
РОЕ,LACP,VLAN Поддршка
Тип На Прекинувач:
Ethernet
Преносот Го Оценувате:
10/100/1000Mbps
Број На Модел На:
Antminer рудар Сигнал кабел за s5
Бренд Име:
YUNHUI
Комуникација Режим:
Full-Duplex
VLAN:
Поддршка
Број на Интерфејси:
9
Пристаништа:
≤ 8

Слични производи во категоријата