• Неодамнешно
Клипот Bluetooth MP3 Плеер Поддршка Pedometer FM Radio Гласовен RecorderTF Картичка 1.8 LCD Екран MP3 Плеер за Музика Спорт Walkman

Клипот Bluetooth MP3 Плеер Поддршка Pedometer FM Radio Гласовен RecorderTF Картичка 1.8 LCD Екран MP3 Плеер за Музика Спорт Walkman

DEN 1242.72

Количината на стоката
Това е достапна


[8 GB Меморија Капацитет & Проширена Меморија]
Вграден-во 8 GB меморија капацитет обезбедува можете да го симнете вашите омилени песни слободно. HOTT 1037, со повеќе функции, е вашиот прв избор за да уживате во музика, видеа, е-книга, FM радио и повеќе.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.8 инчи TFT LCD Екран кој може да се покаже на релевантни информации.20 оз
Пакет големина : 19.1+EDR
Ефективна Rtansmission Растојание од БТ : до 10 метри
Меморија : 8 GB (USB 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
* Плеерот поддржува multi-јазици : Кинески, англиски, Јапонски, корејски, француски, Gemany, италијански, холандски, шпански, руски и повеќе.0 за ултра-брз трансфер)
Картичка Поддршка : 32 GB ТФ / Micro SD картичка (Максимум
Екран : 1.8 инчи (160 * 128) TFT LCD екран кој може да се види многу релевантни информации на песни.
Карактеристики :
[Multifuntional MP3 MP4 Плеер]
HOTT 1037 поддржува Bluetooth Функцијата, спарување со Bluetooth слушалки или звучници; исто така поддржува ТФ-Картичка Музика Игра, Видео Игра, Спорт Pedometer, FM радио, E-book & Датотека Читање и Гласот на Снимањето.
* Тоа е доволно мал за да го собере во џеб, чанта, ранец, fanny пак, и многу лесно да се носат при патување или прави спортски клип со својот дизајн.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 25-45 работни дена во зависност од земјата доставени до.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.8 инчи 160*128 TFT Екран
MP3 Залак го Оценувате : 8 K основни поени-320 K основни поени
WMA Залак го Оценувате : 5 K основни поени-382 K основни поени
WAV Залак го Оценувате : ADPCM 32 K основни поени-382 K основни поени; управување со проектен циклус 128 K основни поени-1536 K основни поени
FLAC Залак го Оценувате : 700 K основни поени-1200 K основни поени
МАЈМУН Залак го Оценувате : 500 K основни поени-1000 K основни поени
Батерија : Вграден-во 3.
UPSshipping обично трае 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Клучни карактеристики

Меморија Големина:
8GB
Батеријата Спецификација:
Литиум Батерија
Signal Noise Ratio:
≥89dB
Поддржува EBook Читање:
Yes
Димензии (WxHxD):
7.6 * 4.1 * 1.9 cm
Стил:
Mp3
Број На Модел На:
1037
WIFI:
No
Функција:
Bluetooth,Е-Книга за Читање,Pedo Метар,FM Радио,Гласовниот Снимач
Поддржува Снимање Функција:
Yes
Пакет:
Yes
Траење На Батеријата:
10 - 20 часа
Големина На Екранот:
1.8 инчи
Балансиран Од:
No
Чување Тип:
Флеш Меморија
Поддржува FM:
Yes
Надворешна Меморија:
Yes
Аудио Формат Поддршка:
Mp3
Тело Материјал:
Пластични
Бренд Име:
CHENFEC
Bluetooth:
Yes
Има Говорници или не:
No
Операцијата На Владата:
Допрете Тон
Екранот:
Yes

Слични производи во категоријата