• Неодамнешно
  • -27 %
Најновите FM Радио 4GB 8G IPX8 Водоотпорен MP3 Плеер за Музика Пливање, Нуркање Слушалка Слушалки Спорт Стерео Бас Пливаат MP3 со Клип

Најновите FM Радио 4GB 8G IPX8 Водоотпорен MP3 Плеер за Музика Пливање, Нуркање Слушалка Слушалки Спорт Стерео Бас Пливаат MP3

DEN 800.00
DEN 1096.32

Количината на стоката
Това е достапна


Најновите FM Радио 4 GB 8 G IPX8 Водоотпорен MP3 Плеер за Музика Пливање, Нуркање Слушалка Слушалки Спорт Стерео Бас Пливаат MP3 со Клип
* Висока издржливост алуминиум школка со клип, полесно за вас да се носат.
* Заедно со водоотпорен слушалка и четири меки силиконски уво перници.
* Вградена батерија li-батеријата, може да се работи за 8 часа кога целосно наполнета.
* Во согласност со меѓународните IPX8 отпорност на вода стандард.
Спецификации :
* Боја : Сина
* Водоотпорен оценка : IPX8
* Максимален број на подводни длабочина : 10 M/ft 32.8
* Меморија : 4 GB/8 GB факултативна
* Медиумите се поддржани датотеки : MP3/WMA
* FM : 87 MHz~108 MHz
* Напојување : Вграден-во литиум батерија
* Полнење време : Околу. 2 часа
* Играње време : Околу. 8 часа
* Item тежина : 19g / 0.7 оз
* Item големина : 6.5 * 2.8 * 2cm / 2.6 * 1.1 * 0.8 во
* Пакет големина : 12.7 * 11.5 * 4cm / 5 * 4.5 * 6.5 во
* Пакет тежина : 92g / 3.2 оз
Пакетот вклучува :
1 X MP3 Плеер
1 X Водоотпорни Слушалки
4 X Уво Перници
1 X USB Кабел
1 X Ткаенина За Чистење
1 X Упатство

Клучни карактеристики

Меморија Големина:
4GB, 8GB
Батеријата Спецификација:
Литиум Батерија
Бренд Име:
Tiandirenhe
Signal Noise Ratio:
≥89dB
Балансиран Од:
No
Стил:
Mp3
Функција:
FM Радио
Големина На Екранот:
Никој
Чување Тип:
Флеш Меморија
Поддржува FM:
Yes
WIFI:
No
Поддржува EBook Читање:
No
Надворешна Меморија:
No
Траење На Батеријата:
< 10 часа
Тело Материјал:
Пластични
Пакет:
Yes
Bluetooth:
No
Аудио Формат Поддршка:
MP3, WAV
Има Говорници или не:
No
Поддржува Снимање Функција:
No
Екранот:
Yes
Операцијата На Владата:
Допрете Тон
Број На Модел На:
DB Водоотпорен MP3
Стил:
Супер Водоотпорен MP3 плеер
Функција:
Водоотпорен пливање Mp3 Плеер
Име:
Водоотпорен Спорт MP3 Музички Плеери
Користење на:
за пливање, Нуркање, Сурфање Подводни спорт mp3
боја:
Црна, црвена, бела,сина
MP3 плеер тип:
Подводни MP3 Плеер со слушалка
Тип:
4G 8G Водоотпорен mp3 плеер
hifi mp3 плеер:
со Стерео бас приклучок за слушалки
меморија:
4G 8G
Водоотпорен:
IPX8

Слични производи во категоријата