• Неодамнешно
  • -5 %
Нови Оригинални CP1E-N60DR-А CP1E САЛАДИН ПРОЦЕСОРОТ за Omron Sysmac 60 I/O 36 ДИ 24 НАПРАВИ Реле N60DR CP1E глобална напојување за AC100-240V

Нови Оригинални CP1E-N60DR-А CP1E САЛАДИН ПРОЦЕСОРОТ за Omron Sysmac 60 I/O 36 ДИ 24 НАПРАВИ Реле N60DR CP1E глобална напојување

DEN 25672.00
DEN 27023.52

Количината на стоката
Това е достапна


CP1 E-N60 DR-A

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
CP1E-N60DR-A
Тип На Мотор:
AC Мотор

Слични производи во категоријата