• Неодамнешно
Оригиналниот SIMATIC 6ES7231-5PD32-0XB0 S7-1200 ANALOG INPUT СМ 1231 RTD 4 X ПИ RTD САЛАДИН МОДУЛ 6ES72315PD320XB0 6ES7 231-5PD32-0XB0

Оригиналниот SIMATIC 6ES7231-5PD32-0XB0 S7-1200 ANALOG INPUT СМ 1231 RTD 4 X ПИ RTD САЛАДИН МОДУЛ 6ES72315PD320XB0 6ES7 231-5PD32-0XB0

DEN 13678.08

Количината на стоката
Това е достапна


Оригиналниот SIMATIC 6 ES7231-5 PD32-0 XB0 S7-1200 ANALOG INPUT СМ 1231 RTD 4 X ПИ RTD САЛАДИН МОДУЛ 6 ES72315 PD320 XB0 6 ES7 231-5 PD32-0 XB0
ОБЈЕКТОТ
6 ES7231-5 PD32-0 XB0
СПЕЦИФИКАЦИЈА
Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани Купувачи, на DHL треба повеќе за ОДДАЛЕЧЕНИТЕ ОБЛАСТИ. Значи, Ако сте на нејзината Оддалечена Област Листа, ве молиме контактирајте со нас за ПРОМЕНА НА ЦЕНА! Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
6ES7231-5PD32-0XB0
Тип На Мотор:
САЛАДИН

Слични производи во категоријата