• Неодамнешно
  • -20 %
Мотоциклите Делови Стартер Спојки Надворешниот Assy Кит За BMW F800R 2011-2013 F800ST 2007-2012 F800GT 2013-2015 F800GS 2009-2015

Мотоциклите Делови Стартер Спојки Надворешниот Assy Кит За BMW F800R 2011-2013 F800ST 2007-2012 F800GT 2013-2015 F800GS 2009-2015

DEN 6822.00
DEN 8527.68

Количината на стоката
Това е достапна

не двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За повеќе производи
Состојба : 100% Сосема Нов
Посебна Карактеристика : Посилни Ролери ; Појачани и Земјата за Издржливост Подобрување
Погодни за :
BMW F800 R 2011-2013
BMW F800 ST 2007-2012
BMW F800 GT 2013-2015
BMW F800 GS 2009-2015
BMW F800 GS Авантура 2014-2015
Гаранција за квалитет
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. За било какви прашања, pls.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).Ви благодариме за вашето разбирање.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Клучни карактеристики

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Специјални Функции:
Посилна Ролери Перформанси Производи
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Зафатнина (ml):
800
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Мотори
Материјал Тип:
Метал
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
478g
Име На Модел:
F800 F 800 R ST GT ГШ на Стартер Спојки Опрема Assy
Тип На Објект:
Crankshafts
боја:
Како на сликата покажа
is_customized:
Yes
Потекло:
Кина

Слични производи во категоријата