• Неодамнешно
  • -6 %
Мото Велосипед Напонски Регулатор Rectifier За Хонда CRF250R 2013 2014 2015 2017 CRF450R 2013 2014 2015 31600-KRN-A71

Мото Велосипед Напонски Регулатор Rectifier За Хонда CRF250R 2013 2014 2015 2017 CRF450R 2013 2014 2015 31600-KRN-A71

DEN 852.00
DEN 906.72

Количината на стоката
Това е достапна


Мото Велосипед Напонски Регулатор Rectifier За Хонда CRF250 R 2013 2014 2015 2016 2017 CRF450 R 2013 2014 2015 2016 31600-KRN-A71
Fitment : ве Молиме проверете подолу fitment модел за да бидете сигурни дека тоа одговара за вашиот мотор пред да купите. Без претензии ќе биде почестен по истекот на 30 дена од денот на испорака. Тешки метална конструкција со топлина мијалник fin дизајн Помогне да прахосвам вишокот на напон и топлина Подобрување на полнење на способност,спречување на преполнувањето батеријата Преголеми топлина мијалник перки дизајн за максимална топлина елиминација Ефикасно да се подобри полнење способности Директна замена за вашиот оригинален единица.КУТИЈА Адреса,купувачот треба да се напомене тоа. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.Ве молиме проверете ја вашата нарачка по приемот. За Хонда 31600-KRN-A71 За Хонда CRF250 R 2013-2017 За Хонда CRF450 R 2013-2016 Висока-квалитет економичен замена за ОЕМ делови. (3)Како и обично,ние ќе брод во рок од 1 -3 дена по плаќање потврдена.вашето мислење е важно за нас да биде моќ продавачот. Сите наши производи се 100% сосема нов и добар квалитет. (2)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.и pls ни нудат јасна слики за да се потврди проблем,или тоа ќе биде тешко за нас да ви помогне. 1)ве Молиме проверете ја вашата поштенски код и телефонски бр. пред вашата исплата.Бидејќи ние сме одговорни продавачот,ние нема да дозволиме да страдаат било каква загуба премногу.но, ако проблемите се предизвикани од нас ,ние сме s ure да се обвинува за тоа. (2) Pls не се отвори расправа, или ни остави лош повратни информации пред да контактирате со нас.ние мислиме дека комуникација ќе биде најдобар начин да се решат проблемите,ви благодариме.песна кодот ќе бидат понудени по испорака. Тие мора да се for international express превозот. понекогаш кина пост ќе биде малку,полека, се надевам дека ќе може љубезно се чека за пратката,ви благодариме. како и обично,вие треба да плаќаат за превозот надомест на враќање.ако датумот на породување е подготвен до крај,може да ни побара да се прошири за вас.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Sunboy
Материјал Тип:
Метал
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
150g
Име На Модел:
регулатор на напон rectifier за хонда
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
CRF450R CRF250R регулаторот rectifier
Спецификација:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0cm
Fitment 1:
За Хонда CRF250R 2013 2014 2015 2016 2017
Fitment 2:
За Хонда CRF450R 2013 2014 2015 2016 година
Fitment 3:
За Хонда 31600-KRN-A71
Директно Замени ОЕМ Бр.:
31600-KRN-A71 Мото мото rectifier модератор
Пакет Се Вклучени:
1x Мотоцикл egulator rectifier за Хонда CRF450R CRF250R

Слични производи во категоријата