• Неодамнешно
  • -10 %
100pcs/многу Автомобилство Автомобили Мотоцикл Сечилото Осигурач за Полнење Асортиман осигурувачи 5A 7.5 А 10A 15A 20A 25A 30A 35A 40A 50A

100pcs/многу Автомобилство Автомобили Мотоцикл Сечилото Осигурач за Полнење Асортиман осигурувачи 5A 7.5 А 10A 15A 20A 25A 30A

DEN 254.00
DEN 282.24

Количината на стоката
Това е достапна


Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен. Производ Слика
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Вистинските делови може да се разликуваат во изгледот врз основа на вашиот модел. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.5 А 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A 35 A 40 A 50 A
ЗАБЕЛЕШКА : Сликата прикажана е за повикување само.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу Внимателно
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Опис На Производот
Тоа не е само пониска цена , тоа е Квалитетот!
Преживее на Квалитетот!!! Висока цврстина,висока-performence!!Обезбеди safty јава патување за вас.

Клучни карактеристики

Материјал Тип:
Цинк
Бренд Име:
AHL
Име На Модел:
камион брод suv автомобил атв осигурувачи
Специјални Функции:
Висок Квалитет на замена на делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
155g

Слични производи во категоријата