• Неодамнешно
Плус Големина на Пистата Човек рачно изработени Посочи Пети Метал Падна Чевли Гроздобер Дизајнер Вистинска Кожа Мажите Каубој Глуждот Чизми SL76

Плус Големина на Пистата Човек рачно изработени Посочи Пети Метал Падна Чевли Гроздобер Дизајнер Вистинска Кожа Мажите Каубој

DEN 4656.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
FEIDERUI
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
SL76
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата